Oblastní charita Břeclav

Pracovník v sociálních službách - Nízkoprahové denní centrum Břeclav

Oblastní charita Břeclav Plný úvazek 5.9. 2022 nebo dle domluvy výběrové řízení
Kontaktní osoba
Ing. Bc. Přemysl Suchomel

vedoucí zařízení - Nízkoprahové denní centrum Břeclav
Tel.: 519 331 440 E-mail: premek.suchomel@breclav.charita.cz

Pracovník v sociálních službách

v Nízkoprahovém denním centru Břeclav

Nízkoprahové denní centrum Břeclav hledá do svého týmu pracovníka v sociálních službách.

Náplň práce:

  • Sociální práce s uživateli služeb (osoby bez přístřeší nebo žijící v nevyhovujících bytových podmínkách).
  • Poskytování a dohled nad potravinovým a hygienickým servisem.
  • Základní sociální poradenství, vedení dokumentace.
  • Práce se standardy kvality sociálních služeb.
  • Úklid prostor zařízení.

Požadavky:

  • Středoškolské vzdělání, kurz „Pracovník v sociálních službách“ výhodou (kurz je možno dodělat později).
  • Komunikační dovednosti, samostatnost, pozitivní zájem o uživatele služeb a sociální problematiku.
  • Práce s PC (Word, Excel, Outlook).

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek.
  • Plat (dle vzdělání a délky praxe) od 24 000,- Kč (titul VOŠ či VŠ bude zohledněn).
  • Možnost dalšího růstu a vzdělávání v oboru.
  • Odborné vedení a supervizi.
  • Zázemí velké stabilní organizace.
  • 5 týdnů dovolené, stravenky.
Strukturovaný životopis do 22. 8. 2022 na e-mail:
premek.suchomel@breclav.charita.cz
Kontaktní osoba: Ing. Přemysl Suchomel (tel: 731 402 702)
Pracovní poměr: od 5. 9. 2022