25. výročí DCHB

„Dítě jednou nebude dělat to, co po něm chceme, ale to, co nás vidí dělat.“

„Svoboda znamená zodpovědnost.“         (G. B. Shaw)

Pečovatel/ka v terénní službě

Místo výkonu: Břeclav
Typ vztahu: Plný úvazek
Nástup: ihned
Výběrové řízení: Ano
Kontaktní osoba: Lenka Králíková

Charita Břeclav

pečovatel / pečovatelka – Oblastní charita Břeclav

Místo pracoviště:

Břeclav

Typ pracovního poměru:

Práce na plný úvazek

Požadované vzdělání:

Minimálně základní,

kurz „Pracovník v soc. službách“ výhodou

Požadujeme

  • trestní bezúhonnost
  • řidičský průkaz sk. „B“, aktivní řidič
  • dobrý zdravotní stav
  • praxe na obdobné pracovní pozici výhodou
  • komunikativní schopnosti, samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, flexibilitu
  • pracovní ochotu, trpělivost, empatii a vztah ke starým a nemocným občanům
  • ochotu se vzdělávat

Nabízíme

  • zázemí stabilní neziskové organizace
  • práci v příjemném kolektivu
  • podporu dalšího vzdělávání a rozvoje, podmínky pro osobnostní růst
  • 5 týdnů dovolené

Náplň práce

Jedná se o práci v terénní pečovatelské službě v domácnostech. Hlavní náplní práce je vykonávání pečovatelských úkonů přímo v domácnostech klientů – jedná se zejména o pomoc klientům v péči o vlastní osobu, pomoc s úklidem a údržbou domácnosti, provádění nákupů, doprovod klienta atd. a vedení dokumentace poskytované péče jednotlivých klientů.

Rozvržení pracovní doby u této pracovní pozice po vzájemné domluvě flexibilně dle potřeb organizace – zejména služby v pracovní dny.

Kontaktní pracoviště Břeclav:

Lenka Králíková

Tel: 737230855

e-mail: lenka.kralikova@charita.cz

www.breclav.charita.cz